Композиція у формі серця 'Признание3'

Модель: Признание3
Композиція у формі серця 'Признание3'

Краткое описание


Чарівна, органічно складена композиція в корзині у формі серця діаметром 35 см і певною висотою в 20 див. Складена з прекрасних ніжних кущових троянд і чудового декору. Чарівна композиція «Визнання 3» у традиційній формі... Читать далее...

1 390 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Чарівна, органічно складена композиція в корзині у формі серця діаметром 35 см і певною висотою в 20 див. Складена з прекрасних ніжних кущових троянд і чудового декору. Чарівна композиція «Визнання 3» у традиційній формі серця дивує і надихає великою кількістю бутонів червоних кущових троянд. Це той необхідний подарунок для коханої дівчини, яким хочеться висловити щирі слова багатогранної любові.

  Наш цілодобовий інтернет магазин квітів Києва готовий у будь-який час доби виконувати замовлення на доставку букетів по Київській області. Отримавши казкову кошик з винятковими і приголомшливими трояндами, Ваша дівчина не буде байдужою і вже точно виголосить таке довгоочікуване «Так» на неймовірно хвилююче питання. Найбільш суворі і вимогливі жінки не встоять перед витонченістю, красою і елегантністю маленьких бутонів кущових троянд строкатою забарвлення.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.