Букет з троянд і ірисів 'Світанок'

Модель: Рассвет
Букет з троянд і ірисів 'Світанок'

Краткое описание


Контрастний букет з троянд і синіх ірисів. Кількість кольорів - 21 (11 червоних троянд і 10 ірисів). Висота - 70 см, діаметр - 35 див.Іриси - це одні з небагатьох кольорів, які можна і навіть потрібно, згідно давнім пові... Читать далее...

815 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Контрастний букет з троянд і синіх ірисів. Кількість кольорів - 21 (11 червоних троянд і 10 ірисів). Висота - 70 см, діаметр - 35 див.

  Іриси - це одні з небагатьох кольорів, які можна і навіть потрібно, згідно давнім повір'ям, дарувати навіть чоловікам. Їх пелюстки схожі на мечі, вони символізують мужність і наявність чоловічої сили. У поєднанні з трояндами такі квіти є посланням, яке говорить про турботу, пов'язаної з сильними почуттями.

  Іриси, названі в честь богині веселки, і самі пристрасні квіти, троянди, в одному букеті захопить будь-якого.

  Букет з троянд можна купити в Києві з доставкою в магазині квітів 'Квіточка'. Замовлення квітів у Києві здійснюється цілодобово, а також можлива доставка квітів в Києві, якщо ви здійснюєте замовлення в 'Квіточке'.

  Цілодобовий магазин квітів 'Квіточка' зможе задовольнити запити будь-якого замовника, до того ж це саме те місце де можна купити квіти в Києві недорого.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  0ratings
  0 
  Usefulness of review
  0votes
  0