0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Траурні вінки з живих квітів недорого з доставкою в КиєвіПоказано з 1 по 20 із 115 (всього сторінок: 6)

Квіти допомагають розповісти світу про почуття. На жаль, ці почуття далеко не завжди наповнені радістю. Часто трапляються біди і нещастя: смерть рідних людей, біль втрати і тиха скорбота. Траурні вінки з живих квітів допомагають виразити почуття, розповісти про вдячності померлому, про глибоку до нього повагу і м'яку любов.

Само собою, квіти не зможуть пом'якшити біль втрати. Але вони стануть символом пам'яті і поваги до родичів того, хто пішов у світ інший; вони стануть символом підтримки і взаєморозуміння з боку тих, хто сумує разом з вами.

Поширені ритуальні і траурні корзини

Яка флористика вважається символом втрати і відходу в інший світ? Найчастіше використовуються засоби, створені з хвойних порід дерева з невеликими прикрасами-вкрапленнями живих квітів. Чому саме така комбінація? Все просто. У стародавніх слов'ян зелений вважався кольором, що означає відродження, повернення до життя. Ритуальні корзини з живих квітів стають символом вічності, відображають настрій родичів померлого, тиху скорботу і умиротворення.

Користуються популярністю композиції, створені у формі замкнутого кільця. Вони стають символом нескінченності. Це символ віри у те, що чоловік пішов, але його душа залишилася, і вона буде жити вічно.

Створювати ритуальні вінки не так і просто, адже на плечі флориста покладена особлива місія – створити стриману і наповнене емоціями композицію в повній відповідності з бажаннями родичів, друзів і знайомих. Часто просять зробити так, щоб композиція відображала трохи з життя померлого, його улюблений колір, смак і інші тонкощі.

Коли доречні квіти і квіткові композиції?

  • В крематоріях, де готуються до відправлення.

  • В морзі, коли видають померлого.

  • Поруч з будинком померлого, на роботі.

  • На цвинтарі.

  • У ритуальному будинку.

Траурні вінки з живих квітів стають тихим виразом скорботи і емоцій, про які неможливо мовчати. Але які тонкощі вам важливо мати на увазі при виборі ритуальної символіки?

Тонкощі вибору траурних вінків і корзин

Вибираючи траурні вінки, корзини та інші композиції, пам'ятайте про важливі вимоги до них.

  1. Живі квіти не можуть залишатися в ідеальній формі довгий час в силу специфіки.

  2. При виборі композиції ще раз згадайте, що любив померлий, що може стати його символом.

  3. Траурні вінки та корзини мають певні розміри, тому майте це на увазі. Якщо має бути довга поїздка з ними, краще замовити доставку композиції безпосередньо до місця поховання.

  4. Для створення ритуальних композицій використовують троянди, гвоздики, зелені лапки ялини або кипариса. Колір, форма і розмір визначаються у відповідності з вашими вподобаннями.

  5. Додатково до вінка з живими квітами може кріпитися державна символіка. Можливо прикріплення чорної стрічки зі словами скорботи і написом, від кого ця композиція.

Квітами можна сказати трохи більше, ніж словами. Саме це і дозволяє використовувати їх у жалобній флористиці, щоб висловити почуття поваги, м'якго суму, глибокої скорботи і пам'яті про того, хто пішов в інший світ. Наш флорист уважно вислуховує побажання родичів і друзів померлого, щоб створити особливу композицію. Ту, з якою вони зможуть проводити померлого в останню путь, висловити вдячність за все те, що він зробив для них.

Вам зараз складно, важко, серце розривається на шматки. Тримайтеся. Єдине, що ви можете зробити, - залишити світлу пам'ять про минуле, берегти в думках його образ. Кріпіться. Бережіть себе і пам'ять про того, хто був дорогий вам, кого ви любили і поважали.