Траурні букети з доставкою в Києві та Київській області

Траурний букет з червоними трояндами. Висота - 70 см, ширина - 40 смВ наших звичаях проводжати близь..

1 290 грн.

Яскравий букет з гортензією, червоними трояндами і хризантемою. Висота - 70 см, діаметр - 40 см.Як б..

1 090 грн.

Ритуальна композиція з живих квітів з додаванням хвої. Діаметр - 70/80 див. у складі троянди, хризан..

2 690 грн.

Великий букет з гортензій і хризантеми. Висота - 70 см, діаметр - 30 смСклад: гортензія - 2 шт., хри..

995 грн.

Ритуальна композиція з живих квітів для покладання. Діаметр - 70 див. У складі троянди, хризантеми, ..

2 890 грн.

Траурний букет каскадної класичної форми. Складається з жовтих троянд, хризантем, зелені. Висота - 6..

630 грн.

Траурний букет каскадної класичної форми. Складається з троянд, хризантем, зелені. Висота - 60см.Тра..

450 грн.

Траурний букет класичної односторонньої форми. Складається з червоних троянд, хризантем, зелені. Вис..

690 грн.

Траурний букет пишної форми. Складається з лілій, ірисів, хризантем.Пишний траурний букет, що склада..

690 грн.

Каскадний похоронний букет. Складається з троянд, хризантем, ірисів. Висота - 70 смКаскадний похорон..

670 грн.

Похоронний каскадний букет, що складається з гвоздик і декоративної зелені. Ритуальні букети - особ..

590 грн.

Траурний букет з червоних гвоздик, зелені і декору. Висота - близько 60 см, ширина - близько 30 см. ..

790 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Траурні букети з доставкою в Києві та Київській області

З найдавніших часів квіти завжди супроводжували людей, як у хвилини радості і щастя, так і в години смутку і скорботи. Жодне весілля або велике свято не обходиться без красивих букетів в руках нареченої або осіб, а також квіткових прикрас банкетних залів та автомобілів. Це доповнює святкову атмосферу і наповнює всіх присутніх приємними позитивними емоціями.

З іншого боку, такі сумні події, як похорон, також не обходяться сьогодні без квітів. Яку роль відіграють букети живих квітів або траурні вінки у ці хвилини? Навіщо їх приносять в цей час в будинок чи на цвинтарі? Звідки взагалі взялася ця традиція?

Ритуальні букети – більше, ніж прикраса

Квіти на похоронах або на цвинтарі – це відмінний засіб хоча б трохи згладити біль і скорботу тих, хто втратив близьку людину. Але занурюючись у минуле, можна відзначити, що в багатьох народах, траурним вінкам і квітам надавалося набагато більш глибоке значення.

Наприклад, Єгипет відрізнявся величезною кількістю вірувань, обрядів і традицій, серед яких траурні букети або окремі квіти грали велике і осмислене значення.

  • Біла лілія. Була символом швидкоплинності життя.
  • Троянда. Уособлювала тлінність і недовговічність людського тіла.
  • Бутон троянди. Був символом нескінченності.
  • Гіацинти, фіалки, нарциси. Являли собою невід'ємні атрибути ритуальної тематики.

Сьогодні, як ці, так і безліч інших квітів, є відмінним засобом для того, щоб створити під час похорону гідну і ніжну атмосферу, згладжуючи тим самим відчуття втрати всіх, хто зібрався. А якщо з найкрасивіших живих квітів сформовані траурні корзини, то це виглядає по-справжньому гідно і чудово.

Поминальні траурні вінки та корзини – професіонали у справі!

Інтернет-магазин квітів «Квіточка» - це не тільки штат професійних співробітників, які володіють багаторічним досвідом роботи на ринку флористики, але і безліч варіантів і пропозицій з приводу формування як весільних так і ритуальних букетів.

Наші роботи відомі не тільки в Києві, але і за його межами. З нами співпрацюють на постійній основі, як приватні особи, так і служби ритуальних послуг і багато з них залишають свої вдячні відгуки про нашу діяльність не тільки на нашому сайті. Але і на інших ресурсах в мережі. Якими перевагами відрізняється співпраця з нами?

Якість роботи. Перш ніж наші фахівці візьмуться за роботу, вони ретельно вникають в суть нового замовлення. Співробітники хочуть зрозуміти, як саме має виглядати вінок, букет, кошик або композиція, щоб повною мірою постаратися втілити в них почуття замовника. Навіть якщо мова йде про складне або об'ємне замовленні ми зробимо його саме таким, яким собі це уявляє наш клієнт.

Додаткові послуги. Серед основних послуг, які пропонує наш магазин, замовлення квітів у Києві у нас може бути здійснене навіть з доставкою в зазначене місце. Залежно від обсягу і вартості замовлення, така доставка можлива навіть як додаткова безкоштовна послуга. А нашим постійним клієнтам ми готові надавати її автоматично.

Вартість послуг. Ми не хочемо сказати, що вартість продукції і наданих послуг є нижчою від всіх інших компаній, які займаються цією діяльністю. Але ми впевнені, що у співвідношенні «ціна-якість» - наші послуги виглядають ідеально. Причому так вважаємо не тільки ми, а й безліч наших замовників, які вже скористалися нашою послугою.

Щоб зробити свій остаточний вибір і здивуватися величезному асортименту продукції, просто зайдіть за адресою https://kvitochka.kiev.ua/. Ми впевнені, що ваша оцінка буде високою!