Траурна композиція для покладення з доставкою в Києві

Модель: Ритуальная композиция №6

Короткий опис


Вінок на похорон, для покладання, в діаметрі - близько 55 див. Складається з живих квітів (лілії, троянди, хризантеми, альстромерії, гіпсофіла) і декоративної зелені. Траурна стрічка входить у вартість.Щоб вшанувати пам'... Читати далі...

1 790 грн.

  • Наявність: На складі


Вінок на похорон, для покладання, в діаметрі - близько 55 див. Складається з живих квітів (лілії, троянди, хризантеми, альстромерії, гіпсофіла) і декоративної зелені. Траурна стрічка входить у вартість.

Щоб вшанувати пам'ять померлої людини, можна принести на місце його поховання вінок. Ритуальні вінки з живих квітів виглядають солідно, повною мірою виражаючи силу скорботи і вшанування померлим. Траурна стрічка дозволяє підписати композицію. В магазині «Квіточка» можна замовити доставку квітів в Києві цілодобово, їх привезуть відразу на кладовищі або туди, де проводиться прощання.

Ритуальна композиція №6 – це дивно потужне поєднання бутонів білого і червоного кольору, зібраних вінком плюс траурна стрічка зверху. Купити траурні вінки недорого в Києві можна в інтернет салоні квітів або по телефону.

Рослини композиції №6 та їх послання:

  • Лілії – говорять про чистоту душі померлого.
  • Троянди – символізують закінчення мук покійного.
  • Хризантеми – уособлюють безсмертя душі, пам'яті про людину.
  • Альстромерії – подяку за кожен день разом.
  • Гіпсофіла – налаштовують на спокійне прийняття факту смертності земного життя.
  • Декоративна зелень – є символом вічного життя або радості про знайденої свободи духу.

Салон «Квіточка» виготовляє траурні композиції з доставкою по Києву і області, готові моделі можуть бути обрані на сайті магазину квітів або видозмінені за бажанням замовника.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.