Ритуальна композиція з живих квітів з хвоєю

Модель: Ритуальная композиция №7
Ритуальна композиція з живих квітів з хвоєю

Краткое описание


Ритуальна композиція з живих квітів з додаванням хвої. Діаметр - 70/80 див. у складі троянди, хризантеми, альстромерії, хвоя.Ритуальна композиція №7 — це прекрасний траурний вінок, складений з хвойних гілок і мелкобутонн... Читать далее...

2 390 грн.

 • Наявність:На складі


  Ритуальна композиція з живих квітів з додаванням хвої. Діаметр - 70/80 див. у складі троянди, хризантеми, альстромерії, хвоя.

  Ритуальна композиція №7 — це прекрасний траурний вінок, складений з хвойних гілок і мелкобутонных живих квітів, обплетених навколо круглого міцного каркаса.

  Руді та жовті троянди з ніжно-бузковими альстромериями, непомітними на тлі білих хризантем і темної хвої, надають образу композиції скорботної величності, важливості. Щільний жорсткий каркас у вигляді кола дозволяє вінка довго зберігати форму, він зручний для перенесення, стійкий. Незважаючи на досить сміливі фарби, композиція не виглядає зухвало: символічно, добір кольорів та їх забарвлень повністю відповідає приводу.

  Через непередбачуваність події купити вінок на похорон у Києві вигідніше через інтернет-магазин «Квіточка». Завдяки свіжості квітів композиція простоїть досить довго, зберігаючи приємний вигляд. Важливо, що ці траурні вінки купити в Києві недорого, але без шкоди для якості. Вони складені з найкращих квітів міста, спеціально підібраних у відповідності із замовленням. Здійснюється також доставка квітів у Києві, цілодобово. Композицію без шкоди доставлять необхідний район міста. Замовлення квітів (Київ) також доступний в будь-який час.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.