Ритуальний вінок з червоних троянд і лізантусов купити в Києві недорого

Модель: Ритуальный венок №105 высота 170 см

Краткое описание


Ритуальний вінок з червоних троянд і еустом висота 170 див.Ритуальні вінки з червоних троянд і лізантусів створюються опитними флористами. Їх висота становить 170 см. Обійдуться такі траурні вінки з троянд недорого для п... Читать далее...

3 990 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальний вінок з червоних троянд і еустом висота 170 див.

Ритуальні вінки з червоних троянд і лізантусів створюються опитними флористами. Їх висота становить 170 см. Обійдуться такі траурні вінки з троянд недорого для покупців. Вони стануть гідною прикрасою могили. Ритуальні вінки, складені з лізантусів і червоних троянд, є останньою можливістю висловити любов, повагу до померлого людині. Таке поєднання відтінків, як червоний і білий, вважається традиційним, тому використовується в цій композиції.

Здійснюється доставка квітів по Києву цілодобово за вказаною адресою. Вінок з лізантусів і троянд виконаний в стриманих тонах. Він має односторонню овальну форму.

Щоб ритуальні вінки з живих квітів купити Київ швидко, потрібно оформити заявку на сайті. Замовлення буде оброблено в короткий термін. Вінки з квітів – важливий атрибут прощальній церемонії, тому вони повинні виглядати шикарно. Флористи компанії вручну збирають композиції, враховуючи побажання клієнтів. Презентабельний вигляд траурного вінка зберігається тривалий час після похорону.

Кожне замовлення вінків на похорон у Києві професійно обробляється. До квітів додається стрічка з пам'ятними написами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.