Ритуальний вінок з червоними трояндами і эустомами купити в Києві

Модель: Ритуальный венок №106 высота 170 см
Ритуальний вінок з червоними трояндами і эустомами купити в Києві

Краткое описание


Ритуальний вінок з трояндами і лизантусами заввишки 170 див.Ритуал, який пов'язаний з прикрасою могил померлих людей за допомогою квітів, існує давно. Траурні вінки завжди символізують початок нового шляху в інший світ. ... Читать далее...

3 990 грн.

 • Наявність:На складі


  Ритуальний вінок з трояндами і лизантусами заввишки 170 див.

  Ритуал, який пов'язаний з прикрасою могил померлих людей за допомогою квітів, існує давно. Траурні вінки завжди символізують початок нового шляху в інший світ. Навички флористів дозволяють замовити композиції будь-якої складності. Можна купити траурні вінки з червоних троянд недорого, які допоможуть висловити співчуття близьким покійного.

  Флористи під час оформлення композиції використовують червоні троянди і еустоми, при цьому враховують не тільки побажання замовника, але і вікові ритуальні традиції. В результаті вдається отримати вінок, який допоможе виразити всю гаму почуттів. Він виглядає об'ємним і багатим, оформлений в строгому стилі. Відтінки і квіти ідеально поєднуються між собою.

  Можна швидко і недорого ритуальні вінки з живих квітів купити в Києві і отримати їх за вказаною адресою. У композиції будуть використовуватися яскраві і насичені кольори: червоний, білий, зелений.

  Працює доставка квітів по Києву цілодобово та оперативно. На вінку може бути траурна стрічка з написом. Висота композиції може досягати 170 див. Якщо цікавить замовлення вінків на похорон до Києва, потрібно звернутися до флористам компанії. Вони допоможуть підібрати композиції, підібрати квіти, їх відтінки.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.