Ритуальний вінок з бордових троянд і калл купити в Києві

Модель: Ритуальный венок №107 высота 170 см

Краткое описание


Ритуальний вінок з бордових троянд і калл заввишки 170 див.Можна замовити траурні вінки з червоних троянд недорого на могилу покійного людини. Вони протягом багатьох століть залишаються частиною похоронного ритуалу. Осно... Читать далее...

3 990 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальний вінок з бордових троянд і калл заввишки 170 див.

Можна замовити траурні вінки з червоних троянд недорого на могилу покійного людини. Вони протягом багатьох століть залишаються частиною похоронного ритуалу. Основну композицію складають бордові троянди, які ідеально доповнюють кали і рясна зелень.

Квіти завжди були символом життя, тому доречні і в день прощання з близькою людиною. Їх прийнято залишати на могилі після похорону. Можна красиві ритуальні вінки з живих квітів купити Київ, які будуть асоціюватися з райським садом. Червоні троянди, білі кали і трохи зелені – така композиція стане гідною прикрасою могили. Над складанням такої композиції працюють завжди кращі флористи. Клієнтам пропонується доставка квітів по Києву цілодобово без будь-яких затримок.

Буває, що під час похорону складно висловити всі емоції словами. В такому випадку доречним буде траурна композиція. Здійснюється замовлення вінків на похорон у Києві прямо на сайті. Живі квіти, які використовуються в композиції, зможуть тривалий час зберігати свій привабливий вигляд. Такий результат досягається за рахунок спеціальної обробки. Створений вінок допоможе виразити любов, смуток і внутрішню біль.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.