Великий букет квітів 'Рожева імла'

Модель: Розовая дымка

Короткий опис


Букет квітів пристойних розмірів з троянд, альстромерій, бавовни і екоративной зелені. Висота - 60 см, діаметр - 50 див.Букети з трояндами завжди говорять про глибину почуттів того, хто дарує. А якщо композиція виконана ... Читати далі...

790 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Букет квітів пристойних розмірів з троянд, альстромерій, бавовни і екоративной зелені. Висота - 60 см, діаметр - 50 див.

Букети з трояндами завжди говорять про глибину почуттів того, хто дарує. А якщо композиція виконана ще і в рожевих тонах, та ще й у поєднанні з альстромерій, бавовною і декоративною зеленню, то про його пишності і говорити не треба!

Такий щирий, чуттєвий букет троянд Київ пропонує в інтернет-магазині флористики «Квіточка». Замовлення квітів на сайті робиться просто. А те задоволення, яке отримає той, кому буде вручено це ніжне квіткове диво під назвою «Рожева імла», важко передати словами.

Наші спеціалісти завжди прагнуть до того, щоб будь, виготовлений ними квітковий подарунок був оригінальним і дарував гарний настрій, перетворюючи навіть звичайний день на свято. Доставка квітів по Києву здійснюється вчасно, згідно із заявкою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0