Квіти в шляпній коробці: композиція 'З Шиком'

Модель: С Шиком
Короткий опис

Дуже оригінальна композиція в шляпній коробці, універсальна: на День народження, в День річниці весілля, 8 Березня і не тільки. У складі троянди: білі, рожеві, персикові піоноподібні 'Девіда Остіна', еустоми, гіпсофіла і... Читати далі...

1 590 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Дуже оригінальна композиція в шляпній коробці, універсальна: на День народження, в День річниці весілля, 8 Березня і не тільки. У складі троянди: білі, рожеві, персикові піоноподібні 'Девіда Остіна', еустоми, гіпсофіла і зелень. Висота - 40 см, діаметр - 35 см.

Компанія «Квіточка», з успіхом поставляючи квіти в шляпній коробці, доводить, що замовлення композицій в Києві – справа приємна і цілком здійснена. Це новий, оригінальний і надзвичайно гарний подарунок для людини, якого ви поважаєте і цінуєте.

Пропонований нами букет в коробці «З шиком» цілком виправдовує свою назву. Він універсального призначення, а тому буде доречним для подарунка у багатьох випадках, коли потрібна доставка квітів. Київ пропонує великий вибір такої послуги. Але лише в інтернет-магазині «Квіточка» завжди можна знайти відмінної якості квіти в коробці, які відповідають самим високим вимогам, і дарують радість всім людям.

Замовляйте букети у нас за привабливою ціною, доставка букетів по Києву здійснюється цілодобово і вчасно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
3 reviews
0 answers
3 ratings
100% 3 positive
15  
Usefulness of review
6 votes
100% 6 positive
6