Букет 'Стиль'

Модель: Стиль
Букет 'Стиль'

Краткое описание


Стриманий букет з хризантемами нагадує про особливості англійського менталітету. Гордість і краса, таємничість і неоднозначність - це далеко не єдині асоціації з даним твором флористики. Безліч гармонійно розташованим хр... Читать далее...

1 290 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Стриманий букет з хризантемами нагадує про особливості англійського менталітету. Гордість і краса, таємничість і неоднозначність - це далеко не єдині асоціації з даним твором флористики. Безліч гармонійно розташованим хризантем створюють три рівні відчуттів - спочатку в очі кидається яскравий і агресивний фіолетовий, потім ми помічаємо м'який перехід в білий, який закінчується повною білизною відповідних хризантем. Пом'якшена агресивність перетворюється в стриманість і недоступність.

  Такий букет може підійти для офіційних зустрічей, або як натяк на бажання підкорити недоступну фортецю жіночої гордості. Замовлення букетів у Києві в більшості випадках оформляється на нашому сайті, з наступною оплатою карткою. Передбачена доставка квітів по Києву і області.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.