Сумочка з живих квітів 'Сумочка 2'

Модель: Сумочка 2
Сумочка з живих квітів 'Сумочка 2'

Краткое описание


Оригінальна композиція у вигляді сумочки на оазисі. Складається з орхідей, альстрамерий,хризантем, статіци, декору. Висота - 20см, довжина - 30см. Осіння композиція, виконана в теплих тонах з переважанням жовтого кольору... Читать далее...

790 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Оригінальна композиція у вигляді сумочки на оазисі. Складається з орхідей, альстрамерий,хризантем, статіци, декору. Висота - 20см, довжина - 30см. Осіння композиція, виконана в теплих тонах з переважанням жовтого кольору. Це типово жіночий букет, і піднести його можна і поважній дамі в знак поваги та подяки, і молоденькій дівчині.

  Замовлення квітів у Києві найзручніше оформити на сайті нашого інтернет - магазину. Найчастіше саме цю квіткову сумочку замовляють подружки подружкам, мами дочкам, сестрам. Це з-за 'fun', можна сказати, 'сонячної' колірної гами. І дарують цю 'веселеньку' композицію з будь-якого приводу, іноді і без: так набагато приємніше отримати сюрприз. Замовте доставку квітів по Києву у вигляді оригінальної композиції, не забувайте про своїх близьких і частіше робіть їм несподівані подарунки!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  4 
  Usefulness of review
  0votes
  0