Прикраса келихів на весілля у Києві

Прикрашання весільних келихів - другий за значимістю пункт після букета нареченої. Витончене оформле..

160 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Прикраса келихів на весілля у Києві

Весільні келихи, як і букет для нареченої, є невід'ємною частиною будь-якого весільного торжества. Вони знаходяться в центрі уваги, так само як і самі молодята. Багато майбутніх наречених приділяють багато часу вибору келихів. Деякі обирають два варіанти келихів, тому що келихи можуть розбитися. Часто одна пара келихів використовується для фотосесії, а інша пара – прикрашає весільний стіл. Можна вибрати келихи з дорогого красивого скла, але при цьому вони не будуть виглядати урочисто. Існує кілька способів прикрасити такі келихи. Багато хто робить це самостійно. Для прикраси можна використовувати мережива, штучні квіти. Можна прикрасити келихи за допомогою певної техніки малювання.

Найкрасивіше виглядають келихи, прикрашені квітами. Вони ніжні й ошатні. Можна виготовити квіти зі стрічок або паперу, але найбільш красиво виглядають келихи, прикрашені живими квітами. Часто для цього використовують тільки пелюстки, які клеять на келих у вигляді красивої композиції. Можна прикріпити до келиха і цілий бутон. Живі квіти завжди актуальні, вони надають весіллю особливої урочистості і солідності.

Часто молодята прикрашають весь зал живими квітами. У цьому випадку і келихи краще прикрашати саме такими ж квітами. Так ви зможете витримати загальний стиль весілля. Для прикраси келихів ідеально підійдуть орхідеї або інші невеликі бутони. Головне правильно підібрати квіти. Бокали повинні бути ніжними, тут не підійдуть яскраві кольори. Краще всього вибрати гарні білі або ніжно-рожеві пелюстки або бутони.

Найчастіше квіточки кріпляться на ніжку келиха. Досвідчені флористи зможуть гарно прикріпити квітку таким чином, що вона протримається все торжество. Часто для прикраси використовують так звані бутоньєрки, які також представляють собою невеликі приємні композиції.

Для доповнення живих квітів можна додати елементи з тканини, наприклад, гарним доповненням будуть служити стрічки зі стразами, або просто шовкові стрічки, зав'язані бантом. Часто як додаток до композиції використовують ніжні білі пір'я. Вони додадуть композиції особливої легкості. Головне пам'ятати, що обидва келихи повинні бути абсолютно однаковими.

Зважаючи на те, що живі квіти не завжди можуть залишатися свіжими, то така прикраса найкраще використовувати для фотосесії. Майже будь-який фотограф любить використовувати келихи протягом фотографування молодят. Живі квіти будуть ідеально виглядати на фотографіях. Що стосується самого свята, то тут можна використовувати штучні квіти. Таким чином, у вас буде більше шансів, що келихи будуть ошатними і гарними до кінця торжества. Флористи в нашому салоні зможуть запропонувати вам масу варіантів для прикраси келихів. Вони зможуть не тільки підібрати квіти, але і красиво оформити композицію, використовуючи стрічки, намистини, стрази та інші матеріали.