Траурна композиція №3 з доставкою в Києві і області

Модель: Траурная композиция№3

Короткий опис


Траурна композиція з живих квітів на оазисі.Складається з жовтих троянд, хризантем, лілій, ірисів, сезонної зелені (може мати інший вид). Діаметр вінка - 60/70 див. Так само за невелику доплату можна включити в цей траур... Читати далі...

2 490 грн.

  • Наявність: На складі


Траурна композиція з живих квітів на оазисі.Складається з жовтих троянд, хризантем, лілій, ірисів, сезонної зелені (може мати інший вид). Діаметр вінка - 60/70 див. Так само за невелику доплату можна включити в цей траурний вінок живу хвою, замінивши нею зелене листя. Рослини поміщені в спеціальну флористичну губку, завдяки якій якийсь час збережуть свою первозданну свіжість, іноді в губку ми додаємо ще й розчин для тривалого не в'янення.

Великі габарити і незвичайна форма траурного букета ускладнює його транспортування і вимагає більш серйозно підійти до способу доставки ритуального вінка: краще довірити її кур'єру нашої служби безпосередньо на місце проведення заходу. Так само оперативно працює термінова доставка квітів по Києву, якість послуги гарантуємо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0