Ритуальна композиція з живих квітів для покладання

Модель: Траурная композиция №8

Короткий опис


Ритуальна композиція з живих квітів для покладання. Діаметр - 70 див. У складі троянди, хризантеми, альстромерії, гіпсофіла і декоративна зелень.На душі тяжкий камінь.І куди йти не знаю.Немає ні мети.Немає жодного сенсу.... Читати далі...

2 590 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальна композиція з живих квітів для покладання. Діаметр - 70 див. У складі троянди, хризантеми, альстромерії, гіпсофіла і декоративна зелень.

На душі тяжкий камінь.

І куди йти не знаю.

Немає ні мети.

Немає жодного сенсу.

Про тебе я згадую.

Як подужати мені дорогу?

Без зірки, без провідною,

Без тебе тепер я буду -

Неприкаяний, голодний.

Серце біль гризе втрати.

Все навколо раптом стало сірим.

Тиша рве мою душу,

Як смичок по голим нервах.

Траурні вінки купити в Києві недорого, але нічим не вгамувати біль втрати. Знову і знову думки повертаються до того, хто пішов. І вже не можна сказати - вибач. І вже не можна сказати - люблю. Доставка квітів в Києві цілодобово доступна. Квіти - це пронизливий крик душі. Він спрямований до світу, до бога. Щоб вони зрозуміли, що смерть несправедлива. Чому вона забирає найдорожче?

Квіти оточують людину протягом усього життя. Від народження і до самого кінця. Квітка рідко буває один. У букеті різні квіти доповнюють, відтіняють і підтримують один одного. Краще, щоб композиція залишалася первозданній і не перемішувалася.

Можна придбати вінки на кладовищі. Квіти мають містичну силу притупляти біль втрати. Замовлення квітів у Києві не викликає труднощів. Вони як би беруть біль на себе. Квіти варті того, щоб їм висловили повагу і помістили в гідне вмістилище.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.