Траурна корзина №10

Модель: Траурная корзина №10

Короткий опис


Композиція в корзині для покладання. Складається з троянд, гіпсофіли, зелені і декору. Висота - 45/50 см, діаметр - 50см.Те, що троянда - це квітка пристрасті і любові, давно вже загальне місце. Але люди рідко здогадують... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Композиція в корзині для покладання. Складається з троянд, гіпсофіли, зелені і декору. Висота - 45/50 см, діаметр - 50см.

Те, що троянда - це квітка пристрасті і любові, давно вже загальне місце. Але люди рідко здогадуються (і це добре!) про іншому її символічному значенні. Ця квітка означає безмежну скорботу і пам'ять про втрату. Кожен бутон ніби пройнятий болем і кричить про втрачений дорогій людині. Такі квіти допомагають пережити втрату, принісши її на вівтар покійного. Похоронна корзина складається з безлічі троянд і гіпсофіли, яка додає в композицію білий колір означає чистоту і надію. Будь-які декоративні елементи, в тому числі і сорт квітів можна змінити, обговоривши це питання з менеджером. Замовити траурну корзину можна в Києві, скориставшись нашим сайтом. Доставка квітів швидко привезе Ваше замовлення в будь-яку точку міста і області. Співчуваємо Вашій втрати!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.