Траурна корзина №14

Модель: Траурная корзина №14
Короткий опис

Пишна похоронна корзина одностороння. Складається з троянд, ірисів, хризантем, декоративної зелені. Висота - 60см, ширина - 55см.Сміливе поєднання кольорів для подібного випадку, говорить про відсутність відчаю перед сме... Читати далі...

1 590 грн.

  • Наявність: Предзаказ


Пишна похоронна корзина одностороння. Складається з троянд, ірисів, хризантем, декоративної зелені. Висота - 60см, ширина - 55см.

Сміливе поєднання кольорів для подібного випадку, говорить про відсутність відчаю перед смертю, про нове життя, яка стане продовженням попередньої. Ритуальна корзина, зібрана з троянд, хризантем, ірисів і декоративної зелені відмінний варіант для того, щоб несвідомо втішити людини, пережив втрату. Похоронна стрічка - єдине, що нагадує про призначення даної похоронної композиції. Така річ втішає без слів, що дуже потрібно на подібних процесіях, так як слова завжди виявляються біднішими, ніж потрібно.

Замовити траурну кошик можна на нашому сайті, скориставшись однойменною сервісом. Працівники цілодобової доставки квітів по Києву і області швидко привезуть Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.