Траурна корзина з гвоздиками і хризантемами №19

Модель: Траурная корзина с гвоздикой №19

Краткое описание


Ритуальна корзина з гвоздиками і хризантемами. Висота - 55 см, діаметр - 50 см.Проводити людину в останню путь - справа честі. І чим ще висловити свою втрату, як не квітами, зібраними досвідченим майстром? Ідеальне рішен... Читать далее...

1 390 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальна корзина з гвоздиками і хризантемами. Висота - 55 см, діаметр - 50 см.

Проводити людину в останню путь - справа честі. І чим ще висловити свою втрату, як не квітами, зібраними досвідченим майстром? Ідеальне рішення - ритуальна корзина з гвоздиками, оформлена в класичних кольорах. Саме гвоздики, згідно з традиціями, вважаються тими, які повинні проводжати людину в останню путь. Живий дарунок стане символом поваги, дружби і допоможе висловити скорботу без слів.

Можливість купити траурні корзини в Києві недорого дозволяє вибрати ту, яка сподобається. Останні приготування, останні слова для покійного, композиція з живих квітів - найменше з того, що можуть зробити знайомі, родичі, друзі.Онлайн-вітрина пропонує похоронні корзини, а також допоміжні послуги флористів-професіоналів кожному. Це дозволяє розглянути асортимент і вибрати квіти навіть тоді, коли, здається, про них всі забули. Сувора стрічка з написом на вибір доповнить траурну композицію і зробить її повною. При цьому можливість замовити доставку квітів в Києві цілодобово не дасть прийти на поминки з порожніми руками: достатньо зробити замовлення і кур'єри оперативно доставлять квіти у будь-яку точку/район міста.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.