Траурний вінок №1 Висота 170см

Модель: Траурный венок №1 Высота 170см
Короткий опис

Траурний вінок. Складається з троянд, гвоздик, хризантем, лілій, гіпсофіли і декору. Сорт і кількість квітки можна змінити за бажанням клієнта.Траурний вінок є важливою організованою частиною будь похорону. Він кидається... Читати далі...

3 700 грн.

  • Наявність: На складі


Траурний вінок. Складається з троянд, гвоздик, хризантем, лілій, гіпсофіли і декору. Сорт і кількість квітки можна змінити за бажанням клієнта.

Траурний вінок є важливою організованою частиною будь похорону. Він кидається в очі не тільки про самої церемонії похорону, але і при подальшому відвідуванні кладовища і догляд за могилою.

Цей траурний вінок складається з троянд, хризантем, лілій, гіпсофіли і декору. Кількість кольорів та різноманіття, а також напис на стрічці обирає замовник.

Розміри ритуального вінка стандартні, його висота становить 170 див.

Є можливість замовити доставку ритуальні вінки Київ. Доставка квітів по Києву дозволить заощадити трохи часу і зайнятися організацією похорону.

Щоб дізнатися подробиці замовлення, а також узгодити час і місце доставки необхідно зв'язатися з менеджером, номер якого вказаний у верхній частині сайту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.