Похоронний вінок купити в Києві недорого

Модель: Траурный венок №27 Высота 170см
Похоронний вінок купити в Києві недорого

Краткое описание


Похоронні вінки - трепетна данину пішов людині, яка висловлює гіркоту втрати і скорботу самих близьких. На жаль, життя влаштоване таким чином, що люди втрачають своїх близьких.Щоб душевно попрощатися з дорогими людьми і ... Читать далее...

4 090 грн.

 • Наявність:На складі


  Похоронні вінки - трепетна данину пішов людині, яка висловлює гіркоту втрати і скорботу самих близьких. На жаль, життя влаштоване таким чином, що люди втрачають своїх близьких.Щоб душевно попрощатися з дорогими людьми і висловити їм своє визнання в останній раз, ритуальні вінки Київ пропонує за дуже прийнятною вартістю.Траурний вінок складається з білих лілій на верхівці і червоних троянд по центру і внизу. Вінок оброблений зеленню, але декорування вироби і складові його квіти можна змінювати за бажанням. Багато воліють вибирати квіти, які любив покійний.

  Замовлення квітів працює щодня, тому людина завжди зможе зв'язатися з менеджером. Наші консультанти уважно поставляться до Вашого горя і допоможуть найповніше висловити свою біль допомогою вінка. Доставка квітів Київ працює швидко.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.