Траурний вінок із білих троянд купити недорого в Києві

Модель: Траурный венок №28 Высота 170см
Короткий опис

Траурні вінки - сумний привід піднести квіти, який все ж іноді трапляється в житті. Щоб попрощатися з дорогою людиною, слід піднести йому розкішні квіти в шану усім тим почуттям, які випробовуються до нього. Гарний вінок... Читати далі...

4 590 грн.

  • Наявність: На складі


Траурні вінки - сумний привід піднести квіти, який все ж іноді трапляється в житті. Щоб попрощатися з дорогою людиною, слід піднести йому розкішні квіти в шану усім тим почуттям, які випробовуються до нього.

Гарний вінок з білих троянд і трепетних світлих лілій передасть всю ніжність, сум і біль за покійним. Наші флористи легко замінять відтінок кольорів на будь-який інший за бажанням замовника. Ритуальні вінки Київ надовго зберігають свою свіжість і стануть прикрасою могили Вашого близької людини. Співробітники з любов'ю підходять до такої відповідальної справи, щоб гідно провести в останню путь дорогого Вашому серцю людини.

Замовлення квітів приймається щодня з ранку і до вечора на нашому сайті. Доставка квітів Київ порадує своєю оперативністю, відповідальністю і людяністю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.