Траурний вінок з троянд купити з доставкою Київ

Модель: Траурный венок №29 Высота 170см

Короткий опис


Траурні вінки покликані виражати собою біль, гіркоту втрати і переживання близьких, рідних і друзів померлої людини. Такі композиції завжди стримані, але при тому красномовні і гармонійні.Ритуальні вінки з білих хризанте... Читати далі...

4 090 грн.

  • Наявність: На складі


Траурні вінки покликані виражати собою біль, гіркоту втрати і переживання близьких, рідних і друзів померлої людини. Такі композиції завжди стримані, але при тому красномовні і гармонійні.

Ритуальні вінки з білих хризантем і червоних троянд тонко передадуть біль і любов близьких, змішаних воєдино, чорна стрічка і темно-зелене листя дбайливо простяться з покійним. Цей вінок добре підійде для чоловіка або людини в похилому віці. Композиція висловлює глибоку повагу і співчуття, тому підійде і в якості останнього подарунка колезі або близького друга.

Замовлення квітів на нашому сайті приймається щоденно, з нашими співробітниками Ви можете обговорити по телефону кількість, відтінок і сорт квітів. Доставка квітів Київ працює дуже відповідально і оперативно, тому замовнику не потрібно ні про що турбуватися.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.