Траурний вінок з червоних троянд з доставкою в Києві

Модель: Траурный венок №30 Высота 170см

Короткий опис


Траурні вінки несуть собою скорбота, печаль і біль, який ні чим не заглушити. Але саме ритуальні композиції допоможуть людям у важкий день виразити всю гаму переживань пішов людині. Строга композиція з червоних троянд, у... Читати далі...

4 090 грн.

  • Наявність: На складі


Траурні вінки несуть собою скорбота, печаль і біль, який ні чим не заглушити. Але саме ритуальні композиції допоможуть людям у важкий день виразити всю гаму переживань пішов людині.

Строга композиція з червоних троянд, увінчана чорною стрічкою, добре підійде в якості прощального подарунка для колеги, начальника, друга, сусіда або далекого родича. Вінок трепетно передасть повагу і шану людині і проводить того в останній шлях.

Ритуальні вінки Київ пропонує придбати зараз дуже низькій вартості, що дуже доречно в і без того витратний день. Замовник може змінити відтінок рослин за своїм бажанням або керуючись уподобаннями померлого. Замовлення квітів приймається на сайті менеджером, який відповість на всі питання. Доставка квітів Київ здійснюється оперативно і злагоджено.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.