Пишний траурний вінок з хризантемами

Модель: Траурный венок №31 Высота 170см
Короткий опис

Ритуальні вінки вміють красномовно говорити - вони здатні висловити найглибші переживання і хворобливі відчуття втрати близької людини, який пішов вже назавжди. Такий вінок проводить в останній шлях дорогого серцю людини... Читати далі...

3 700 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальні вінки вміють красномовно говорити - вони здатні висловити найглибші переживання і хворобливі відчуття втрати близької людини, який пішов вже назавжди. Такий вінок проводить в останній шлях дорогого серцю людини шанобливо, красиво і трепетно. Розкішні хризантеми білого і синього кольорів у поєднанні з темно-червоними трояндами і жовтими ліліями створюють неповторну гаму тихій прощальної краси.

Замовлення вінків можна здійснити щодня на сайті або зв'язавшись з менеджером по телефону. Такий виразний траурний вінок добре підійде в якості прощального подарунка молодій жінці або дитині. Траурні вінки з доставкою в Києві можуть бути зібрані з будь-яких відтінків кольорів за бажанням замовника. Доставка квітів Київ працює оперативно, своєчасно транспортуючи вінок в потрібне місце.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.