Траурний вінок №33 Висота 170см

Модель: Траурный венок №33 Высота 170см
Траурний вінок №33 Висота 170см

Краткое описание


Ритуальні вінки можуть бути неймовірно красивими - вони дають можливість востаннє піднести квіти близькій і дорогій людині. Досконала і приголомшлива композиція зі свіжих лілій та ірисів, трепетних хризантем, маленьких к... Читать далее...

3 800 грн.

 • Наявність:На складі


  Ритуальні вінки можуть бути неймовірно красивими - вони дають можливість востаннє піднести квіти близькій і дорогій людині. Досконала і приголомшлива композиція зі свіжих лілій та ірисів, трепетних хризантем, маленьких кущових троянд і декору створює відчуття ніжності і невимовного суму. Такий похоронний вінок добре підійде для прощання з молодою дівчиною або дитиною. Траурні вінки з доставкою в Києві допоможуть Вам пережити важкий день, адже так важливо вміти висловити свою скорботу вірно.

  Тільки у нас замовлення вінків відбувається оперативно - менеджер сайту тут же підбере для Вашої близької найбільш підходящий варіант. Замовник може описати вінок таким, яким хотів би його бачити - наші флористи вміло втілять це побажання в життя. Доставка квітів Київ працює злагоджено і швидко, тому вінок приїде вчасно.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.