Траурний вінок з живих квітів пишних форм

Модель: Траурный венок №34 Высота 170см
Траурний вінок з живих квітів пишних форм

Краткое описание


Ритуальні вінки покликані виражати гіркоту втрати і біль людини, що втратила рідного або друга. Ця розкішна композиція складається з яскравих квітів різних сортів лілій, кущових троянд, хризантем і соковитого декору. У в... Читать далее...

3 900 грн.

 • Наявність:На складі


  Ритуальні вінки покликані виражати гіркоту втрати і біль людини, що втратила рідного або друга. Ця розкішна композиція складається з яскравих квітів різних сортів лілій, кущових троянд, хризантем і соковитого декору. У вартість вінка входить спеціальна траурна стрічка, куди можна нанести самі теплі прощальні слова. Траурні вінки Київ пропонує вибрати з широкого асортименту ритуальної флористики. Тут кожен клієнт може відшукати такий вінок, який найбільш точно висловить його глибокі переживання.

   Замовлення квітів працює так, що за бажанням клієнта можна змінити розмір і відтінок композиції. Нехай Ваш дорогий чоловік піде у свій останній шлях гідно і красиво. Доставка квітів Київ подбає про те, щоб в цей і без того важкий день Ви не знали ніяких турбот - вінок буде доставлений вчасно.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.