Траурний вінок №37 Висота 170см

Модель: Траурный венок №37 Высота 170см
Траурний вінок №37 Висота 170см

Краткое описание


Замовлення вінків працює злагоджено і регулярно - все для того, щоб люди в будь-який момент могли придбати розкішну композицію для близької, що минає в останній шлях. Неймовірно красива і зворушлива композиція з лілій, х... Читать далее...

3 500 грн.

 • Наявність:На складі


  Замовлення вінків працює злагоджено і регулярно - все для того, щоб люди в будь-який момент могли придбати розкішну композицію для близької, що минає в останній шлях. Неймовірно красива і зворушлива композиція з лілій, хризантем і маленьких кущових троянд добре підійде для дитини, якого проводжають в останню путь. Горе батьків не стане менше, але вони зможуть висловити свою любов і переживання за допомогою такого вінка. Адже ритуальні вінки - останній шанс піднести щось близькій людині, залишив цей світ.

  Траурні вінки Київ пропонує в широкому асортименті - замовник зможе сам підібрати величину вінка і його колірну гаму. Ця композиція відобразить безмірну любов, відданість і теплоту до покійного. Доставка квітів Київ допоможе у цей важкий день і транспортує вінок до потрібного місця.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.