Ритуальний вінок із штучних квітів № Л01

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № Л01 высота 170см
Ритуальний вінок із штучних квітів № Л01

Краткое описание


Ритуальний вінок із штучних квітів № Л01 висотою 155см.Похоронні вінки зі штучних квітів надійні і довговічні такі вироби можуть прослужити не один рік. Композиція складається з синіх і жовтих квітів різних сортів. Патрі... Читать далее...

990 грн.

 • Наявність:На складі


  Ритуальний вінок із штучних квітів № Л01 висотою 155см.

  Похоронні вінки зі штучних квітів надійні і довговічні такі вироби можуть прослужити не один рік. Композиція складається з синіх і жовтих квітів різних сортів. Патріотичні відтінки вінка роблять його відповідним прощальним подарунком для людини, яка присвятила життя служінню своїй країні.

  Цей вінок добре підійде як для покійного чоловіка, так і для покійної жінки. Траурні вінки зі штучних квітів зможуть висловити всю гаму переживань, які близькі померлого відчувають у такий непростий час. Якісний матеріал виготовлення композиції дозволить їй пережити морози і вітру на довгий час. Ритуальні вінки зі штучних квітів Київ пропонує придбати на теперішній момент за вигідними знижкам. Доставка квітів по Києву здійснюється оперативно і своєчасно до будь-якого потрібного місця.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.