Траурний вінок із штучних квітів № Л02

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № Л02 высота 170см

Краткое описание


Траурний вінок із штучних квітів № Л02 висота 170смТраурні вінки зі штучних квітів - зворушливий перехід від життя до смерті, символіка прощання з близькою людиною, яка здатна відобразити будь-які переживання. Букет виго... Читать далее...

890 грн.

  • Наявність: На складі


Траурний вінок із штучних квітів № Л02 висота 170см

Траурні вінки зі штучних квітів - зворушливий перехід від життя до смерті, символіка прощання з близькою людиною, яка здатна відобразити будь-які переживання. Букет виготовлений з штучних лілій, троянд і мальв. Квіти виконані в досить яскравих тонах, тому добре підійдуть для прощальної церемонії з жінкою чи дівчиною. Штучним квітам не страшна негода, вітру чи морози - вони прослужать дуже довго. Відтінок штучних виробів можна змінити за бажанням близьких.

Похоронні вінки Київ пропонує придбати за дуже прийнятною вартістю. Замовлення квітів для похорону - цілодобово, доставка букетів по Києву недорого в нашому салоні. Широкий вибір траурних композицій допоможе відшукати той вінок, який найбільш повно передасть гіркоту втрати. Ритуальні вінки зі штучних квітів, на відміну від живих рослин, довго будуть оберігати могилу покійного і посилати йому тепло близьких.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.