Траурний вінок із штучних квітів № Л04 висота 170см

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № Л04 высота 170см

Короткий опис


Ритуальний вінок із штучних квітів заввишки 170см.Траурні вінки зі штучних квітів Київ зараз виготовляє за будь-яких побажань замовників. Така похоронна композиція виготовлена з кольорів: червоного, білого та кремового к... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальний вінок із штучних квітів заввишки 170см.

Траурні вінки зі штучних квітів Київ зараз виготовляє за будь-яких побажань замовників. Така похоронна композиція виготовлена з кольорів: червоного, білого та кремового кольорів. Це поєднання відтінків добре підійде для прощання з дівчиною або жінкою. Похоронні вінки зі штучних квітів не дарма користуються популярністю в ритуальному справі - адже такі вироби прослужать довго, тривалий час зберігаючи красу і яскравість відтінків.

Наша флористична служба працює щодня, тому доставка квітів по Києву доступна в будь-який зручний для Вас час. Ритуальні вінки зі штучних квітів Київ в даний час продає за дуже вигідною ціною - Ви будете вражені. Вінок має витягнуту форму, що дозволить зручно занурити його на кришку надгробки для прощальної церемонії з близькою людиною.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.