Траурний вінок із штучних квітів № Л05 висота 170см

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № Л05 высота 170см

Краткое описание


Траурний вінок зі штучних квітів, висота 170см.Ритуальні вінки зі штучних квітів краще живих, бо як простоять на могилі набагато довше, стійко виносячи будь-яку негоду. Ця композиція допоможе виразити горе і біль, які на... Читать далее...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Траурний вінок зі штучних квітів, висота 170см.

Ритуальні вінки зі штучних квітів краще живих, бо як простоять на могилі набагато довше, стійко виносячи будь-яку негоду. Ця композиція допоможе виразити горе і біль, які накопичилися всередині. Вінок виконаний з лілій і червоних гвоздик, а також увінчаний стрічкою в стилістиці українського прапора. Цей букет стане гарним прощальним подарунком для людини, що служив для своєї держави.

Траурні вінки зі штучних квітів надовго зберігають свої яскраві кольори, тому довгий час нести тепло близьких покійного. Композицію можна видозмінити на розсуд замовника. Похоронні вінки Київ зараз пропонує в широкому асортименті за дуже прийнятною вартістю. Замовлення букетів можливий навіть вночі, доставка квітів по Києву - цілодобово. Розділіть своє горе з нами, ми знайдемо підходящий вінок для дорогої Вам людини.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.