Траурний вінок зі штучних квітів, висота 170см, з доставкою

Модель: Траурный венок № Л07, высота 170см

Короткий опис


Вінок зі штучних квітів, висота 170смСмерть близького – важке потрясіння для всієї родини. Похорон – традиційна церемонія прощання з померлою людиною у православних людей. У сучасному світі існує безліч способів влаштува... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Вінок зі штучних квітів, висота 170см

Смерть близького – важке потрясіння для всієї родини. Похорон – традиційна церемонія прощання з померлою людиною у православних людей. У сучасному світі існує безліч способів влаштувати правильне і незабутнє прощання. Необхідно вибрати походить заклад, замовити ритуальні предмети і послуги. Але не можна забувати про кольорах.

Траурні вінки зі штучних квітів – ідеальний варіант для похоронної процедури. Живі рослини виглядають красивіше, але живуть всього кілька днів. Ритуальні вінки зі штучних квітів залишаються довго на могилі, прикрашаючи і віддаючи шану пішов близькій людині.

Опис штучного ритуального вінка

Вінок не схожий на типові ритуальні букети. Квіти розташовані правильно, переходячи з білого на червоний колір. Висота порівнянна з ростом людини середньої статури.

До вінка прикріплена стрічка з написом «любимо, пам'ятаємо, сумуємо». Фраза відома всім оточуючим і висловлює загальним посил заходи.

Доставка квітів по Києву та Київській області проходить швидко і точно в строк. Магазин пропонує цілодобове замовлення квітів. Київ дає можливість вибрати ідеальний вінок у будь-який час доби незалежно від святкових днів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.