Траурний вінок зі штучних квітів, висота 170см з доставкою

Модель: Траурный венок № Л10, высота 170см
Траурний вінок зі штучних квітів, висота 170см з доставкою

Краткое описание


Траурний вінок штучний, висота 170см.Важко пережити розставання з коханою людиною. Сьогодні ви сидите за одним столом, розмовляючи про дрібниці, а завтра ти вже влаштовуєш похорон. Наостанок необхідно вшанувати пам'ять п... Читать далее...

890 грн.

 • Наявність:На складі


  Траурний вінок штучний, висота 170см.

  Важко пережити розставання з коханою людиною. Сьогодні ви сидите за одним столом, розмовляючи про дрібниці, а завтра ти вже влаштовуєш похорон. Наостанок необхідно вшанувати пам'ять померлому родичу або другу, влаштувавши гарні проводи.

  Вибір ресторану, ритуальних предметів та послуг – важливий момент, проте не варто забувати про купівлю квітів.

  Рекомендується вибирати вінки зі штучних квітів для похорону. Вони довго зберігають зовнішній вигляд і виглядають чудово з будь-який час року і доби.

  Опис

  Ритуальні вінки зі штучних квітів складаються з білих і яскраво-фіолетових квітів. На квітах розташована стрічка з відомою написом. Рекомендується робити переваги виходячи з інтересів померлого родича. Висота вінка, рівна зростання середньої людини, що дозволяє дати перевагу одному вінку, забуваючи про безліч різних колірних композицій.

  У вінку присутні маленькі зелені листочки, символізуючи майбутнє щастя. Сьогодні всі гості сумують і згадують улюбленого друга, завтра забудеться горе і все стане добре.

  Доставка квітів по Києву та Київській області проводиться цілодобово, дозволяючи користувачам не обмежуватися у часі.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.