Похоронний вінок із штучних квітів № м03 висота 155см

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № м03 высота 155см

Короткий опис


Траурний вінок із штучних квітів № м03 висота 155см.Траурні вінки зі штучних квітів в Києві не втрачають своєї актуальності, адже багато людей під час похоронних процесій хочуть вшанувати пам'ять друга або родича, який п... Читати далі...

490 грн.

  • Наявність: На складі


Траурний вінок із штучних квітів № м03 висота 155см.

Траурні вінки зі штучних квітів в Києві не втрачають своєї актуальності, адже багато людей під час похоронних процесій хочуть вшанувати пам'ять друга або родича, який пішов з життя. Зробіть замовлення квітів у нашому інтернет-магазині, вони допоможуть висловити траур, який опановує при думці про втрату.

Похоронні вінки стануть хорошим символом вшанування пам'яті і прощення з покійним, адже щоб вшанувати данину пам'яті вам потрібно прийти і покласти букет або принести гарний ритуальний вінок. Наші фахівці виготовляють їх по вашому замовленню. Головне правило при виборі відповідних кольорів – щоб вони за життя подобалися покійному. При бажанні вінки можна прикрасити спеціальної чорною стрічкою і написати на ній кілька важливих слів, що залишаться в пам'яті рідних. Ритуальні вінки зі штучних квітів можете придбати в нашому магазині. Доставка квітів по Києву недорого розраховується як в місті, так і в його околицях.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.