Ритуальний вінок із штучних квітів № м06

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № м06 высота 155см
Короткий опис

Ритуальний вінок зі штучних квітів, висота 155см. Траурные вінки зі штучних квітів прийнято вважати обов'язковим атрибутом похорону або поминальної процесії. Вінки, що продаються в нашому магазині, зроблені з матеріалів ... Читати далі...

650 грн.

  • Наявність: На складі


Модель: Траурный венок из искусственных цветов № м06 высота 155см
visa mastercard privat24

Ритуальний вінок зі штучних квітів, висота 155см.

Траурные вінки зі штучних квітів прийнято вважати обов'язковим атрибутом похорону або поминальної процесії. Вінки, що продаються в нашому магазині, зроблені з матеріалів високої якості, що не подаються впливу прямих сонячних променів, не вигорають і не деформуються після зливи або снігу.

Ритуальні вінки зі штучних квітів істотно виграють у флористичних композицій з живих квітів. Вони більш довговічні. До того ж при використанні дорогих матеріалів можна отримати масштабну композицію, що ніяк не буде відрізнятися від справжніх квітів. Фахівці здатні створити похоронні вінки незалежно від стилістичних рішень. Якщо ви не визначилися з обраним варіантом, пропонуємо звернути увагу на каталог готових композицій. А цілодобова доставка квітів по Києву дає можливість заощадити трохи часу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.