Похоронний вінок із штучних квітів № м07

Модель: Траурный венок из искусственных цветов № м07 высота 155см

Короткий опис


Похоронний вінок із штучних квітів заввишки 155см.Похоронні вінки в Києві в даний час представлені в широкому асортименті на нашому сайті. Тут ви зможете відшукати кращі прощальні вінки зі штучних рослин. Цей вінок викон... Читати далі...

490 грн.

  • Наявність: На складі


Похоронний вінок із штучних квітів заввишки 155см.

Похоронні вінки в Києві в даний час представлені в широкому асортименті на нашому сайті. Тут ви зможете відшукати кращі прощальні вінки зі штучних рослин. Цей вінок виконаний з яскраво-червоних гвоздик, викладених півколом, і білих лілій. Ритуальні вінки зі штучних квітів мають одна перевага: вони зможуть прослужити дуже тривалий час. До того ж цим квітам зовсім не страшні заморозки, спека або сильні пориви вітру. Тепле нагадування про почуття близької надовго буде зігрівати погляди всіх оточуючих.

Траурні вінки зі штучних квітів можуть бути виготовлені за бажанням замовника в будь-яких розмірах та необхідної колірної гамі. Розділіть важкий день втрати з нами - ми спробуємо допомогти Вам висловити всі сумні відчуття втрати, направивши їх у потрібне русло.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.