Похоронний вінок із штучних квітів №М08

Модель: Траурный венок из искусственных цветов №М08 высота 155см
Похоронний вінок із штучних квітів №М08

Краткое описание


Траурний вінок із штучних квітів №М08 висота 155смПохоронні вінки Київ пропонує у величезному асортименті, так що будь-яка людина зможе відшукати для покійного близького тут найбільш підходящий варіант. Замовити доставку... Читать далее...

490 грн.

 • Наявність:На складі


  Траурний вінок із штучних квітів №М08 висота 155см

  Похоронні вінки Київ пропонує у величезному асортименті, так що будь-яка людина зможе відшукати для покійного близького тут найбільш підходящий варіант. Замовити доставку букетів такого плану Ви можете в будь-який час дня і ночі.

  Дана композиція виконана у вигляді серця і виготовлена з штучних троянд, кал і зелені. Яскраві кольори траурного вінка, а також його серцеподібна форма найбільше підійдуть для прощання з дитиною або коханої. Ритуальні вінки зі штучних квітів надійні і довговічні, тому зможуть пережити не один рік на кладовищі.

  Розмір композиції і відтінок складових її квітів можна змінити за бажанням замовника. Траурні вінки зі штучних квітів допоможуть передати всю гіркоту втрати, горе, сльози і почуття порожнечі від втрати. Розділіть такий важкий день разом з нами - ми постараємося зробити все, щоб прощання з близькою людиною пройшло як можна простіше.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.