Траурний вінок із штучних квітів №М10

Модель: Траурный венок из искусственных цветов №М10 высота 155см
Траурний вінок із штучних квітів №М10

Краткое описание


Траурний вінок із штучних квітів №М10 висота 155смТраурні вінки зі штучних квітів прослужать довго і віддано, кожен день передаючи тепло і біль втрати близьких покійного. Композиція виконана з штучних червоних троянд і б... Читать далее...

490 грн.

 • Наявність:На складі


  Траурний вінок із штучних квітів №М10 висота 155см

  Траурні вінки зі штучних квітів прослужать довго і віддано, кожен день передаючи тепло і біль втрати близьких покійного. Композиція виконана з штучних червоних троянд і білих калл, декорована такий же зеленню. Доставка букетів по Києву виконується в зазначений час і місце.

  Похоронний вінок має витягнуту довгасту форму, тому добре підійде на труну. Колірна гамма композиції може змінюватись в залежності від уподобань замовника. Найчастіше ці траурні вінки замовляють для молодих жінок або дітей. Похоронні вінки Київ пропонує в широкому асортименті, тому на сторінках нашого сайту можна відшукати композиції, відповідні людям різного віку і статі. Ритуальні вінки зі штучних квітів відіб'ють найтепліші почуття в цей важкий день, олицетворят тяжкість втрати і силу любові близьких. Пам'ять про померлого збережеться назавжди.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.