Траурний вінок із штучних квітів №М12 висота 155см

Модель: Траурный венок из искусственных цветов №М12 высота 155см
Траурний вінок із штучних квітів №М12 висота 155см

Краткое описание


Траурний вінок із штучних квітів заввишки 155 див.Траурные вінки зі штучних квітів не втрачають своєї актуальності завдяки лаконічності і стриманості використовуваних матеріалів, при цьому виріб має такий же презентабель... Читать далее...

490 грн.

 • Наявність:На складі


  Траурний вінок із штучних квітів заввишки 155 див.

  Траурные вінки зі штучних квітів не втрачають своєї актуальності завдяки лаконічності і стриманості використовуваних матеріалів, при цьому виріб має такий же презентабельний вигляд, як і композиції з натуральних кольорів. У представленому вінку використана червона і біла кольорова гама. Стриманість колірних рішень ідеально підійде для похоронної або поминальної процесії.

  Траурні вінки вважаються обов'язковим символом похоронної процесії. Такий вінок не тьмяніє на сонці. Навіть через кілька місяців ритуальна квіткова композиція буде виглядати як в перший день. Доставка квітів по Києву недорого в нашій службі. Ритуальні вінки зі штучних квітів значно виграють у композицій з живих квітів завдяки довговічності. Фахівці, що працюють у нас, здатні виконати їх в будь-якій стилістиці.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.