Траурний вінок із штучних квітів купити недорого

Модель: Траурный венок № м14, высота 155 см
Траурний вінок із штучних квітів купити недорого

Краткое описание


Траурний вінок зі штучних квітів, висота 155 див.Коли йде з життя близька людина, то постає питання про організацію похорону. У цей момент родичам дуже важко взяти себе в руки. Одним із важливих моментів в організації ос... Читать далее...

490 грн.

 • Наявність:На складі


  Траурний вінок зі штучних квітів, висота 155 див.

  Коли йде з життя близька людина, то постає питання про організацію похорону. У цей момент родичам дуже важко взяти себе в руки. Одним із важливих моментів в організації останніх проводів померлого в інший світ є придбання траурних вінків. Якісні вінки зі штучних квітів на похорон ви можете придбати в компанії 'Квіточка'. Один з безперечних плюсів нашої компанії - це наша оперативність. Похорон - це така справа, коли важлива кожна хвилина. Тому звертайтеся в 'Квиточку', якщо вас цікавить доставка квітів в Києві цілодобово.

  Ми пропонуємо траурні вінки зі штучних квітів купити в Києві недорого. Наш вінок виконаних з якісних квітів, він витримає будь-яку негоду і довго простоїть на кладовищі. Компанія 'Квіточка' виконує замовлення квітів Київ. Наш вінок включає в себе білі і рожеві квіти, обрамлені голубими листочками і лапами, виконаними під хвою. Зверху його прикрашає синя стрічка, а також по всьому периметру чорна траурна стрічка з написом, яку побажає бачити на ній наш клієнт. Якщо вам терміново потрібен недорогий, але якісний вінок,то телефонуйте в 'Квиточку'.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.