Букет хризантем 'Жовто-блакитний'

Модель: Желто-голубой

Короткий опис


Жовто-блакитний букет хризантем, діаметром 40 см і висотою 70см.Букет хризантемХризантема або «золота квітка» – рослина, що прийшло до нас з Китаю і Японії. Шанують як символ Сонця, називають «царицею осені», хоча тепер ... Читати далі...

590 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Жовто-блакитний букет хризантем, діаметром 40 см і висотою 70см.

Букет хризантем

Хризантема або «золота квітка» – рослина, що прийшло до нас з Китаю і Японії. Шанують як символ Сонця, називають «царицею осені», хоча тепер букети з хризантемами різноманітні за фарбам і насичені тонким з легкою гіркуватістю ароматом круглий рік.

Букети хризантем прийнято дарувати з побажаннями щастя, благополуччя і довголіття. Правда, в деяких країнах Європи вважають, що хризантеми викликають роздуми про пройдений шлях і сенс життя...

Подивіться на наш букет хризантем: зворушливі пелюстки свіжих дрібноквіткових кущових хризантем контрастних кольорів зібрані в композицію, що сполучає яскраві півострова. Блакитний колір хризантем - це символ веселої вдачі і розуму, жовтий - любові, крихкості і довіри. Хоча квіти можуть підказати і інше: побажання ясного блакитного неба і доброго сонця, гарної погоди в будинку.

Перед Вами – універсальний букет. І ще, доставка квітів по Києву нами здійснюється цілодобово. Замовлення букетів можливий онлайн, оплата картою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
4  
Usefulness of review
0 votes
0